Ali ÖZSAMUR

Harita Mühendisi

Konu Açmadı | 4 Görüş | 3 beğenildi | 0 Beğeni

Üretim yöntemi ve pafta ölçeğine göre yüzölçümü yanılma sınırı nokta konum doğruluğu değişiyor. 

Aşağıdaki tablodan seçerek MK değerini yazabilirsin. 

16.03.2022 tarihli ve 31780 sayılı Resmî Gazete?de yayımlanan Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Serbest Mühendislik Müşavirlik Büroları Tescil Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliğin 3?üncü maddesiyle 11.03.2006 tarihli ve 26105 sayılı Resmî Gazete?de yayımlanan Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Serbest Mühendislik Müşavirlik Büroları Tescil Yönetmeliği?nin 6?ncı maddesinin üçüncü fıkrası değiştirilmiştir.

Yapılan değişiklikle harita ve kadastro mühendislik müşavirlik hizmetleri yapmak üzere Odamızdan Tescil Belgesi almış serbest harita ve kadastro mühendislerinin aynı amaç doğrultusunda kurulmuş diğer tüzel kişiliklerde ve kamu kurum kuruluşlarında harita ve kadastro mühendisi olarak çalışamayacağı hüküm altına alınmıştır.

Yönetmeliğe göre maalesef açamazsın.

Yıllık üye aidatı 300 Tl, 
Şirket tescil yenileme ücreti 1350 Tl görünüyor benim sistemde. 

Selam, benim tarayıcımda (google chrome) ilk indirmede o hatayı veriyor. 2. denemede sorunsuz iniyor. Ağ hatası alındığı zaman tekrar denenmesini tavsiye ederim.

Not : site içerisindeki tüm indirmeler için geçerli.

Parsel Takip Sistemi

Dosya (İş) Takip Sistemi

İşlerinizi takip edebileceğiniz bir sistem. Dosya, Bakiye, Müşteri ve Fatura takibi yapabilirsiniz.

HKMO Fiyat Hesabı

HKMO Fiyat Hesabı

Harita Mühendisleri Odası tarafından yayınlanan Mühendislik Hizmetleri Ücret Cetvelindeki tüm işler için pratik hesaplamalar yapabilirsiniz.

Harita Mühendislik Dosyaları

Mesleki Dosyalar İndirin

Harita Mühendisleri için gerekli dosyaları bilgisayarınıza indirerek kullanmaya başlayın, dilerseiz dosyalarınızı paylaşın.

Harita Mühendislik Dosyaları

Mesleki Paylaşıma Katılın

Mesleki gelişmeleri paylaşıp tartışabileceğimiz bir alan. Sizde sorularınızı sorabilir, tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.