Dosya Takip


Tüm dosyalarınızın listelendiği sayfadır. Hangi türde kaç dosyanız olduğu bilgisini içerir ve bu dosyaları nasıl sınıflandıracağınız sizin tercihinize kalmış.

Siz dosyalarınızın değil, dosyalarınız sizin kontrolünüzde olsun.

Exel İndirin


Herhangi bir süzgeç kullanmadığınızda tüm dosyalarınızı Excel formatında bilgisayarınıza indirebileceğiniz gibi bazı kriterler uygulayarak sınıflandırıp indirme de yapabilirsiniz.

Tüm Liste Exel Örnek
Süzgeç Excel Örnek

PDF İndirin


Dosyalarınızı PDF formatında da indirebilirsiniz. Dilerseniz süzgeç kullanarak sınıflandırabilirsiniz.

Tüm Liste PDF Örnek
Süzgeç PDF Örnek

Açıklamalar


SHKM Dosyaları

Serbest Harita Kadastro Mühendislik firması ünvanı ile yapmış olduğunuz iş sayısıdır. Tescile tabi ya da olmayan tüm işlerinizi bu alanda listeleyebilirsiniz.

LIHKAB Dosyaları

Lihkab olarak yaptığınız iş sayısıdır. Lisanslı Harita Bürosu iseniz dosyalarınızı bu türde kaydederek hem listeleme hem istatistik bilgilerine kolay erişirsiniz.

Takım Proje

Takım proje olarak çalıştığınız iş sayısıdır. Takım proje işi alıyorsanız normal dosyalardan farklı olarak fenni mesul de ekleyebilirsiniz.

Fenni mesuller ekleyerek anlaştığınız tutar ve sonrasında yapılan ödemeleri takip edebilir hesap ekstresi alabilirsiniz.

Yan tarafta bulunan ekran görüntüsünden takım proje işleri için ekleyebileceğiniz fenni mesullerin listesi görüntülenebilir.

Dosyalar

Sayfaya ilk gelişinizde tüm dosyalarınız listelenir. Her sayfada 15 kayıt gösterilecek şekilde sayfalanır. Önceki ve Sonraki butonlarına tıklanarak sayfalar arasında gezinti yapılabilir.

Yazdır: Bu botına tıklayarak ekranda gördüğünüz dosyaları yazıcıya gönderebilirsiniz.
Pdf: Bu buton ile seçilen dosyaları PDF olarak indirebilirsiniz.
Excel: Excel butonu ile seçilen dosyaları Excel formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Dosya Süz

Dosyalarınızı sınıflandırmak için kullanacağınız süzgeç. Hiç bir seçim yapmadığınızda tüm dosyalarınız listelenir. Alanlardan bir tanesini seçtiğinizde seçiminize uyan sonuçlar gösterilir

Dosya Türü satırından SHKM Dosyalarını seçtiğinizde kayıtlı olan SHKM dosyalarınız listelenir. Yıl seçimi yaparsanız o yıl içinde kayıtlı SHKM dosyaları listelenir. İşlem türü ya da Müşteri adı ekleyerek kendi isteğinize uygun listeler oluşturabilir aynı şekilde indirme butonlarını kullanarak bu listeleri bilgisayarınıza dosya bedeli, yapılan ödemeler ve kalan bakiye bilgileri ile indirebilirsiniz.

Daha Fazlası var


Dosya Takip Sistemini Şimdi Deneyin

Bir kaç dosya ekleyin ve neler yapabileceğinizi kendiniz gözlemleyin.

İncelemeye Devam Et Şimdi Test Et